Dostawa i płatności

DOSTAWA I PŁATNOŚCI


KurierMost Popular15 zł

kurier InPost

Dostawa 1-2 dni robocze

PaczkomatMost Popular12 zł

InPost

Dostawa 1-2 dni robocze

Za pobraniemMost Popular18 zł

Kurier

Dostawa 1-2 dni robocze

Odbiór osobistyMost Popular0 zł

43-360 Bystra ul.Szczyrkowska 121/2

(po wcześniejszym uzgodnieniu)

Czas realizacji to 24h od złożenia zamówienia i zaksięgowania pieniędzy na konto.

Darmowa dostawa kurierem lub do paczkomatu przy zakupach od 149zł!


Zaznacz płatność Przelewy24, aby dokonać przelewu bankowego, a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję Przelew. Następnie wybierz swój bank spośród listy i dokonaj przelewu zgodnie z wytycznymi Twojego banku. Kwota zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym.

Aby zapłacić BLIKIEM, wybierz tę opcję płatności i po przekierowaniu na kolejną stronę przepisz kod BLIK w aplikacji banku. Kliknij „zapłać”, potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i gotowe. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Jeśli chcesz zapłacić za zakupy kartą kredytową, zaznacz płatność Przelewy24, a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „karta kredytowa lub debetowa”. Następnie przepisz numer swojej karty, datę ważności oraz kod CCV i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

Jeśli chcesz skorzystać z metody płatności Google Pay, zaznacz płatność Przelewy24, a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję Google Pay. Zaloguj się na swoje konto Google i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

PRZELEW BANKOWY

ING Bank Śląski 34 1050 1070 1000 0097 2536 0441